Home Të Fundit NUK E KANE MARREDHENIEN E MIRE?! I Kërkohet që të telefonoi Live...

NUK E KANE MARREDHENIEN E MIRE?! I Kërkohet që të telefonoi Live nga emisioni Meritonin, ja si REAGON vëllai i Ilnisës

25

Gjatë mbrëmjes së djeshme në një program televiziv ishte i ftuar vëllai i ish konkurentes së BBVA3 Ilnisës, Kevin Agolli.

 

NUK E KANE MARREDHENIEN E MIRE?! I Kërkohet që të telefonoi Live nga emisioni Meritonin, ja si REAGON vëllai i Ilnisës
Ai tregoi se çifti tashmë po pushon dhe relaksohet, por njëkohësisht po punojnë edhe për projektet e tyre.

Moderatorja i kërkoi atij të telefonojë Meritonin, që t’i kërkojë 5 mijë euro, por ai tha se duhet të mendojë për çfarë do ia kërkojë paratë.

Kevin: Jam shumë afër tyre. Nga çifti nuk kam shpëtuar tërësisht, ata po kalojnë kohë shumë të mira, po pushojnë dhe po vënë para projektet e tyre.

Moderatorja: Një motër si Ilnisa dhe një kunat si Meritoni, për çfarë të shqetësojnë më shumë

Kevin: Ku janë, ku është njeri tjetri, ku është tjetri, unë jam pika koordinuese e të dyve.

Moderatorja: Ore po ta marrësh Meritonin t’i kërkosh 5 mijë euro p.sh, e bëjmë dot atë telefonatë

Kevin: Ai nuk e di që jam këtu, po xhiron një projekt.