Home Të Fundit NUK E PRISNIM KETE/ Sara Hoxha ndan ‘LAJMIN E KEQ’ me ndjekësit...

NUK E PRISNIM KETE/ Sara Hoxha ndan ‘LAJMIN E KEQ’ me ndjekësit e saj: Shumica prej jush ka pritur që unë të

22

 

Sara Hoxha prej muajsh është futur në grupin e vajzave me flokët e kuqe.

 

NUK E PRISNIM KETE/ Sara Hoxha ndan 'LAJMIN E KEQ' me ndjekësit e saj: Shumica prej jush ka pritur që unë të
Së fundmi ajo i ka lyer flokët në ngjyrë vishnje, ngjyrë kjo që është kthyer në një trend kohët e fundit nga vajzat shqiptare dhe jo vetëm.

Ajo ka ndarë ‘një lajm të keq” me ndjekësit e saj në Instagram. Në një video të postuar ajo është shprehur:

”Lajmi i keq është që këto flokët e kuqe nuk do hiqen kaq shpejt sa prisnit dhe do donit shumica prej jush këtu brenda”

Epo mesa duket, Sarën do ta shohim me këtë look deri në fund të verës!

 

NUK E PRISNIM KETE/ Sara Hoxha ndan 'LAJMIN E KEQ' me ndjekësit e saj: Shumica prej jush ka pritur që unë të