Home Të Fundit Nuk e prisnim/ Roza Lati i zë vendin moderatores të njohur në...

Nuk e prisnim/ Roza Lati i zë vendin moderatores të njohur në Top Channel? Ja ku do e shohim shumë shpejt ish banoren e BBV

21

Mbrëmjen e djeshme, moderatorja dhe ish-banorja e edicionit të tretë të BBV, ishte pjesë e panelit të “Procesit Sportiv”.

 

Nuk e prisnim/ Roza Lati i zë vendin moderatores të njohur në Top Channel? Ja ku do e shohim shumë shpejt ish banoren e BBV

Gjatë intervistës me Erjola Doçin, nuk i shpëtoi pyetjes për ndonjë projekt të ardhshëm, së cilës iu përgjigj se ende nuk ka diçka konkrete.

Të kemi parë korridoreve të Topit, mos ke ndonjë projekt?

“Momentin që do të kemi diçka konkrete për ta folur dhe gëzuar do të prononcohem. Për momentin po e lë pezull, sepse është më profesionale kështu”, u shpreh ajo.