Home Të Fundit NUK E TAKON DJALIN E TIJ? ‘Kur ke fëmijën afër të qesh...

NUK E TAKON DJALIN E TIJ? ‘Kur ke fëmijën afër të qesh shpirti…’ Bes Kallaku PERLOTET DHE NA EMOCIONON të gjithëve me fjalët e tij

24

Mbrëmjen e djeshme, kryeplaku i “Ferma VIP”, Besart Kallaku, është përlotur

 

NUK E TAKON DJALIN E TIJ? 'Kur ke fëmijën afër të qesh shpirti...' Bes Kallaku PERLOTET DHE NA EMOCIONON të gjithëve me fjalët e tij
gjatë spektaklit gjatë momentit që po shihte klipin e surprizës së vajzës së Florit.

“Kur ke fëmijën afër të qesh shpirti”, është shprehur Besi i përlotur.

Sakaq, rikujtojmë që ai është baba i dy fëmijëve, Ajka dhe Amen, nga marrëdhënia me këngëtaren e njohur Xhensila Myrtezaj.

 

Vetëm pak kohë më parë, teksa u përfol kudo nëpër rrjet, ishte Besi i cili konfirmoi ndarjen nga ish-partnerja e tij.