Home ShowBizzi Nuk është Heidi Baçi! Romeo Veshaj zbulon konkurrentin më të fortë të...

Nuk është Heidi Baçi! Romeo Veshaj zbulon konkurrentin më të fortë të “BBV”: I vetmi që mund të më nxjerrë nga shtëpia është…

254

Romeo Veshaj ka treguar në ‘Big Brother VIP’ konkurrentin më të fortë që mund të kishte përball tij n këtë lojë dhe që mund ta nxirrte nga shtëpia.

te fundit, big brother vip albania, bbv, romeo veshaj

Gjatë një darke një natë më parë, ku ishin të ftuar në shtëpinë VIP disa gazetarë, Romeo u pyet nga opinionistja e BBV Fun Club, Ina Kollçaku, se kush është konkurrenti që mendon se eliminonte nga ‘BBV’.

Aktori tha se i vetmi banorë që mund ta nxjerrë nga shtëpia do të ishte vëllai i tij Donald Veshaj, sepse sipas tij ai luan më mirë.

“Unë mendoj se konkurrenti i vetëm që do më nxirrte mua nga kjo shtëpi do të ishte Donaldi sepse mendoj se ka qenë shumë herë më i zoti se mua”– tha Romeo.