Home ShowBizzi “Nuk është tipi që…”/ Heidi i përmend babain e saj, Romeo habit...

“Nuk është tipi që…”/ Heidi i përmend babain e saj, Romeo habit me veprimin e tij…

245

Heidi dhe Romeo duket se pas spektaklit të djeshëm i kanë zgjidhur mosmarrëveshjet dhe janë parë më të afërt.

Romeo, Heidi, Big Brother Vip Albania, bbv, babai

Teksa kanë qenë duke biseduar me Eglën, Heidi ka folur për babain e saj, duke përmendur se ai mund të vijë ta takojë brenda shtëpisë së “Big Brother”.

Ajo ngacmoi dhe Romeon, duke thënë se nëse do të hynte si konkurent, do flinte pranë tij.

 

Heidi: Babi im është njësh. Do vij këtu. Do kënaqemi shumë.

Heidi: Nuk rri ashtu ai. Ka punë, nuk është tipi që… Mund edhe t’i pëlqejë loja, nuk e di. Të flejë afër Romeos

 

Romeo: Po mirë është, do e kishim pirë kafen e mëngjesit bashkë.