Home Të Fundit NUK JA MBAJTI BARKU ME! Edhe Sara Gjordeni ‘KUNDER’ produksionit të BBV...

NUK JA MBAJTI BARKU ME! Edhe Sara Gjordeni ‘KUNDER’ produksionit të BBV ‘Eshtë e PADREJTE, VERSIONI IM ESHTE…’

18

Sara Gjordeni ka qenë pjesë e puntatës së sotme të “Post Big Brother Vip”, së bashku me Bardhin.

 

NUK JA MBAJTI BARKU ME! Edhe Sara Gjordeni 'KUNDER' produksionit të BBV 'Eshtë e PADREJTE, VERSIONI IM ESHTE...'

Në këtë puntatë u diskutua edhe një herë përplasja e saj e bujshme me Françeskën, situatë që shkaktoi edhe eleminimin e saj nga gara.

Mirëpo, nga ky transmetim Sara ka ngelur e pakënaqur.

Me anë të një postimi në InstaStory, ajo ka treguar se versioni i saj është prerë i gjithi, ndërsa i Françeskës është lënë i plotë.

Sara shtoi se eksperienca e BBV vazhdon ende t’i lërë shije të keqe dhe se të paktën priste të respektohej të paktën prezenca e saj shtatzënë në studio.

 

NUK JA MBAJTI BARKU ME! Edhe Sara Gjordeni 'KUNDER' produksionit të BBV 'Eshtë e PADREJTE, VERSIONI IM ESHTE...'