Home Të Fundit Nuk ju gëzua dot ditëve të bardha/ Këngëtari shqiptar që u vr*...

Nuk ju gëzua dot ditëve të bardha/ Këngëtari shqiptar që u vr* mbrëmjen e djeshme ishte fejuar disa ditë më parë! Detaje rrënqethëse

190

Këngëtari dhe blogeri i njohur nga Shkupi, Amar Ismani është qëlluar për vdekje pas përplasjes me armë në Rrugën e Plastikave.

 

Nuk ju gëzua dot ditëve të bardha/ Këngëtari shqiptar që u vr* mbrëmjen e djeshme ishte fejuar disa ditë më parë! Detaje rrënqethëse
Në përplasjen me armë janë përfshirë disa persona, ndërsa raportohet se kanë mbetur të plagosur 3 prej tyre.

Këngëtari, i cili nuk u mbijetoi dot plagëve të marra, mësohet se ishte fejuar disa ditë më parë.

Pak para se të vritej ai kishte publikuar një foto me partneren e tij në InstaStory nga festa e fejesës.

 

Gjithashtu më 25 prill publikoi disa imazhe ku tregoi se i kishte propozuar për martesë të dashurës së tij.

“Gjithçka që kam nevojë në këtë jetë, jam unë dhe e dashura ime”, shkruante ai.

Nuk ju gëzua dot ditëve të bardha/ Këngëtari shqiptar që u vr* mbrëmjen e djeshme ishte fejuar disa ditë më parë! Detaje rrënqethëse

Ende nuk dihen arsyet e përplasjes me armë në Shkup, që i morën jetën të riut.

Nuk ju gëzua dot ditëve të bardha/ Këngëtari shqiptar që u vr* mbrëmjen e djeshme ishte fejuar disa ditë më parë! Detaje rrënqethëse

Nuk ju gëzua dot ditëve të bardha/ Këngëtari shqiptar që u vr* mbrëmjen e djeshme ishte fejuar disa ditë më parë! Detaje rrënqethëse