Home Të Fundit Nuk kanë të mbaruar lajmet e kqija! Përplasje fizike mes vëllezërve në...

Nuk kanë të mbaruar lajmet e kqija! Përplasje fizike mes vëllezërve në Durrës, shkak pronat

146

Një sherr mes dy vëllezërve është shënuar në Durrës dhe shkak janë bërë tokat.

 

Nuk kanë të mbaruar lajmet e kqija! Përplasje fizike mes vëllezërve në Durrës, shkak pronat

Burime për media bëjnë me dije se dy vëllezërit 47 dhe 42 vjeç kanë debatuar për pronat,

ndërsa më pas sherri ka degraduar në dhunë fizike.

Policia ka bërë shoqërimin e 47-vjeçarit, i cili nuk është bindur urdhrave të punonjësve

 

të policisë duke i kundërshtuar ata. Sakaq, vijojnë hetimet për zbardhjen e plotë të kësaj ngjarje.