Home ShowBizzi Nuk kanë të ndalur sherret në BBV/”Duhet të shtypesh me këmbë”, debat...

Nuk kanë të ndalur sherret në BBV/”Duhet të shtypesh me këmbë”, debat i rëndë mes Françeskës dhe Julit: S’të vjen zor që…

172

Një tjetër debat i ashpër ka ndodhur pasditen e sotme në shtëpinë më të famshme në Shqipëri.

te fundit, big brother vip albania, bbv, jul deda, franceska

Kësaj radhe ka qenë Juli dhe Françeska, dy banorët që janë përplasur me njëri-tjetrin, duke përfunduar në ofendime.

Juli e ka akuzuar Françeskën se është një gënjeshtare dhe që i ka kërkuar atij që ta ndihmonte në fillim pasi ai kishte influencë. Më pas, aktori ka akuzuar Jetmirin se ka përdorur siç ka i dashur qejfi Franceskën, duke e tallur.

Françeska: Jetmiri na ka trajtuar mirë. Eshtë sjellë mirë me ne, ndryshe nga ti që tallesh.

Juli: Ti duhesh të të tallësh dhe të shkelësh me këmbë që të sjellesh mirë. Ai të ka shtypur me këmbë.

Françeska: Si the? Po kush je ti që e thua këtë gjë? Po si nuk të vjen zërë që të del nga goja? Unë duhet të shkelem dhe të shtypem me këmbë? Cfarë po thua? A je njeri ti apo jo? Si i flet njerëzve kështu? Njeri i turpshëm.

Juli: Ti e ke shkelur me këmbë ( i drejtohet Jetmirit). Ja ke shkelur dinjitetin me këmbë.