Home Të Fundit NUK MBAHEN LOTET, NA E KEPUTI SHPIRTIN/ Ky është 11 vjecari shqiptar...

NUK MBAHEN LOTET, NA E KEPUTI SHPIRTIN/ Ky është 11 vjecari shqiptar që humbi jetën nga aksidenti tragjik

17

Nje lajm i hidhur vjen nga Zvicra ku mesohet se ka humbur jeten 11 vjecari shqiptar nga Maqedonia e Veriu.

 

NUK MBAHEN LOTET, NA E KEPUTI SHPIRTIN/ Ky është 11 vjecari shqiptar që humbi jetën nga aksidenti tragjik
11 vjecari ishte nxenes ne klasen e katert dhe ka humbur jeten nga nje aksident fatal pasi ai eshte perplasur nga nje kamion.

 

Ai ishte i vetmi fëmijë i prindërve Festime D. (34) dhe Ardian D. (35).

Nje humbje e madhe per familjes.

Prinderit jane shprehur se:“Është më pak se 200 metra nga vendi i aksidentit.

Mund t’i shihni edhe nga këtu” “Nuk e mbaj mend se si kam ecur më pak se 200 metra deri në vendin e aksidentit”, shprehet babai për Blick.