Home Të Fundit NUK MBAHEN LOTET! U mbajt p*ng nga gjyshja e tij, 3 vjecari...

NUK MBAHEN LOTET! U mbajt p*ng nga gjyshja e tij, 3 vjecari mes lotësh përqafon të ëmën pas 8 ditësh

139

Ky është momenti prekës kur Amari 3-vjeçar është përqafuar me nënën e tij,

 

NUK MBAHEN LOTET! U mbajt p*ng nga gjyshja e tij, 3 vjecari mes lotësh përqafon të ëmën pas 8 ditësh

gati një javë pasi u rrëmbye nga gjyshërit e tij, Rexhep dhe Barie Gjuni.

Në foton e publikuar nga ministri i Brendshëm, Taulant Balla, shihet vogëlushi në krahët e së ëmës. Ile Gjuni, pasi gjyshja e tij nga ana e babait e dorëzoi në Prokurorinë e Durrësit.

 

“Amari i vogël 3 vjeçar sapo mbërriti në krahët e nënës së tij. Ndërsa i takon drejtësisë të vendosë, edhe dashuria e gjyshërve nuk do të mungojë për Amar.

 

Kjo është një nga ato situata për të cilat, nuk gjenden dot fjalët. Përgëzime Drejtorisë së Policisë”, shkruan Balla.

NUK MBAHEN LOTET! U mbajt p*ng nga gjyshja e tij, 3 vjecari mes lotësh përqafon të ëmën pas 8 ditësh