Home ShowBizzi Nuk ndalet JUL DEDA i nxjerr ‘bojen’ produksionit/ Kam fakte jame un...

Nuk ndalet JUL DEDA i nxjerr ‘bojen’ produksionit/ Kam fakte jame un fituesi dhe nuk do ta le pa e sqa…

23

Jul Deda ka qenë padyshim një nga shtyllat kryesore të këtij sezoni të tretë.

Egla Ceno, Jul Deda, BBV

Ndonëse nuk arriti të fitonte çmimin, ai ia doli të ishte në pod-in final përballë Eglës, e cila u shpall fituese.

Pak momente më parë, Jul Deda ka ardhur me reagimin e tij të parë, ku ka falenderuar përzemërsisht gjithë mbështetësit e tij që e kanë votuar, familjen e tij si dhe gjithë dashamirësit në këtë rrugëtim që prej datës 13 janar.

Mirëpo, ajo çfarë bën përshtypje është që Juli shprehet më se i bindur se ka qenë ai fituesi real i BBV dhe se pak nga pak do i sqarojë të gjitha dhe se ka fakte.

“Rrugëtim sa i bukur dhe me kleçka të cilat do sqarohen rrugës, nuk i lë pa i sqaruar sepse e di që e kam figuar BB, nëpërmjet fakteve që kam marrë vesh pasi kam dalë.

Unë i dija gjërat që kur isha brenda. I kam ditur të gjitha, megjithatë dita të isha korrekt me vendin ku jam futur, me formatin, produksionin dhe çdo gjë. ” – ka thënë Juli ndër të tjera.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Julian Deda (@juldeda)