Home tvshow NUK NJIHEJ!!! Jori Delli paska kryer ndërhyrje plastike në fytyrë? (Video)

NUK NJIHEJ!!! Jori Delli paska kryer ndërhyrje plastike në fytyrë? (Video)

144

Modelja Jori Delli u bë e njohur për publikun

NUK NJIHEJ!!! Jori Delli paska kryer ndërhyrje plastike në fytyrë? (Video)

Shqiptar pas hyrjes në programin e njohur, “Big Brother VIP Albania”.

Me ciltërsinë dhe bukurinë e saj, ajo arriti t’ia fitonte zemrën publikut, duke fituar kështu edhe një numër të madh ndjekësish në rrjetet sociale.

Mirëpo në një video të bërë publike nga AfterParty, modelja shfaqet me një pamje paksa ndryshe nga ç’jemi mësuar ta shohim. Ajo shihet me buzë të fryra teksa flet në italisht për veten.

Nuk dihet me saktësi se në cilin vit është kryer ky regjistrim, por sot Jori i është rikthyer buzëve natyrale dhe duket kaq bukur.