Home ShowBizzi NUK PERMBAHEN/ Ilnisa dhe Meritoni kryejnë marrëdhënie sek*uale në dhomën e bardhë:...

NUK PERMBAHEN/ Ilnisa dhe Meritoni kryejnë marrëdhënie sek*uale në dhomën e bardhë: DEL VIDEO

404

Duke qenë të izoluar në dhomën e bardhë së bashku me Eglën, Ilnisa dhe Meritoni janë afruar akoma më shumë me njëri tjetrin ditët e fundit.

te fundit, big brother vip albania, bbv, ilnisa, meriton mjekiqi

Siç është parë nga videot, Ilnisa mendon se do të jetë banorja e eleminuar nga kjo treshe, gjë që ia ka shprehur dhe Meritonit.

Disa herë ajo ka shpërthyer në lot dhe i ka shprehur ndjenjat e saj Meritonit, ndërsa pak më parë pamjet tregojnë se ata kanë kryer marrëdhënie intime.

Të mbuluar me jorgan, lëvizjet e tyre nën rroba të lënë të mendosh se ata e kanë ndërmarrë këtë hap në marrëdhënie, pak para ‘ndarjes’ ndoshta.