Home Të Fundit NUK PERMBAHET CIFTI/ Në krahët e njëri tjetrit, të shtrirë në...

NUK PERMBAHET CIFTI/ Në krahët e njëri tjetrit, të shtrirë në shtrat Heidi poston foton e papritur në instagram

22

Heidi dhe Romeo publikojnë foton e ëmbël në krahët e

 

NUK PERMBAHET CIFTI/ Në krahët e njëri tjetrit, të shtrirë në shtrat Heidi poston foton e papritur në instagram
Dyshja Heidi dhe Romeo janë çifti më i komentuar i momentit në shtypin rozë.

Ish konkurentët po shijojnë historinë e tyre të dashurisë edhe jashtë mureve të BBVA.

Në një “Instastory” çifti duken të lumtur në krahët njëri tjetrit.

Kujtojmë se mbi ta pati shumë skeptikë të cilët kishin dyshimin se lidhja e tyre ishte thjeshtë një show për të kapur “Primen”.

 

NUK PERMBAHET CIFTI/ Në krahët e njëri tjetrit, të shtrirë në shtrat Heidi poston foton e papritur në instagram