Home tvshow Nuk PERMBAHET Erolld Belegu për Diola Dostin: Diola ëmbëlsira ime pas darke...

Nuk PERMBAHET Erolld Belegu për Diola Dostin: Diola ëmbëlsira ime pas darke do ha… (Fotot)

399

Ish-banorja e “Big Brother Vip2”, Diola Dosti dhe biznesmeni

Nuk PERMBAHET Erolld Belegu për Diola Dostin: Diola ëmbëlsira ime pas darke do ha... (Fotot)

 

Erolld Belegu, kanë udhëtuar ditët e fundit në Valencia të Spanjës, ku po kalojnë kohë si një çift i ri.

Lidhja e tyre është momentalisht në qendër të vëmendjes, prandaj çdo detaj përbën interes për publikun.

Biznesmeni duket se është romantiku në çiftin e tyre. Pasi kanë konsumuar darkënr në një nga restorantet luksoze të vendit, ai ka publikuar një foto të Diolës, krah së cilës shkruan:

 

“Dhe ëmbëlsira në fund të darkës”.

Historia e tyre e dashurisë, ka nisur në shkurt të këtij viti, ku edhe janë njohur më njëri-tjetrin për herë të parë.Nuk PERMBAHET Erolld Belegu për Diola Dostin: Diola ëmbëlsira ime pas darke do ha... (Fotot)