Home tvshow NUK toleron TEK KIARA… Luizi i kthehet Bardhit pas deklaratave që Sara...

NUK toleron TEK KIARA… Luizi i kthehet Bardhit pas deklaratave që Sara bëri për Kiarën

169

Sara Gjordeni bëri një deklaratë të fortë për Kiarën së fundmi,

NUK toleron TEK KIARA... Luizi i kthehet Bardhit pas deklaratave që Sara bëri për Kiarën

 

ku tha se: “Kiara ka 13 ish-partnerë”, ndërsa ajo 3.

Për këtë deklaratë të Sarës, erdhi një reagim sqarues nga Bardhi,

i cili u shpreh se llogaritë e partneres së tij janë vjedhur dhe çdo koment i bërë nuk është prej saj pavarësisht se Sara është parë duke publikuar foto të saj.

Lidhur me deklaratën e Bardhit duket se Luizi ka zgjedhur të mos qëndrojë i heshtur duke i bërë “unfollow” në “Instagram” Bardhit.