Home Të Fundit Nxorri foto të Eglës jashtë BBV, ish fituesi i mëparshëm nxjerrë ‘BLLOF’...

Nxorri foto të Eglës jashtë BBV, ish fituesi i mëparshëm nxjerrë ‘BLLOF’ Marion, vëllain e Julit (FOTO)

629

Egla Ceno u mendua se la perfundimisht shtepinë e Big Brother VIP,

 

Nxorri foto të Eglës jashtë BBV, ish fituesi i mëparshëm nxjerrë 'BLLOF' Marion, vëllain e Julit (FOTO)
por Prime-n e të martës, ajo u pa e izoluar në një dhomë të bardhë, ku më pas iu bashkuan edhe Meritoni me Ilnisën.

‘Vëllai i madh” bëri të ditur se pavarësisht skualifikimit të tyre, t’iu japë një mundësi të dytë.

 

Dy prej tyre do të vazhdojnë garën, ndërsa një do të eliminohet.

 

Mirëpo diçka të tillë nuk e priti aspak mirë një pjesë e banorëve, përfshirë Jul Dedën,

 

i cili u shpreh se ‘zarfi i zi është zhvlerësuar komplet’.

Pas Julit, një reagim erdhi dhe nga vëllai i tij, Mario.

 

Ky i fundit habiti publikun, duke hedhur akuza të forta mbi produksionin e Big Brother VIP në disa postime në InstaStory.

Nxorri foto të Eglës jashtë BBV, ish fituesi i mëparshëm nxjerrë 'BLLOF' Marion, vëllain e Julit (FOTO)
Mario tregoi se Egla është parë jashtë shtëpisë së BBV, rrugëve të Tiranës.

Megjithatë, rezulton se pamjet nuk janë të Eglës, por të vjedhura nga një llogari në Instagram dhe i përkasin disa javëve më parë.

Ka qenë ish-fituesi i Big Brother, Anaid Kaloti, ai që ka nxjerrë zbuluar gënjeshtrën e Mario Dedës.