Home Të Fundit ‘O mbretëresh…’ nëna e Luizit vjen në Shqipëri, ja si e pret...

‘O mbretëresh…’ nëna e Luizit vjen në Shqipëri, ja si e pret Kiara vjehrrën e saj/ Video që do ju kënaq zemrën

1317

Nëna e këngëtarit, Luiz Ejlli ka udhëtuar nga Amerika për në Shqipëri për

 

'O mbretëresh...' nëna e Luizit vjen në Shqipëri, ja si e pret Kiara vjehrrën e saj/ Video që do ju kënaq zemrën

kaluar pak kohë me djalin e saj dhe nusen, Kiara Tito.

Luizi ka ndarë me ndjekësit një video në Instagram, ku ka treguar se Shiroka

 

është vendi i preferuar i nënës së tij, ndërsa kanë vendosur që të drekojnë së bashku në këtë vend turistik.

“Si të duket Shkodra dashuri” e pyeti këngëtari Kiarën, e cila tha: “Erdhëm në Shirokë te vendi preferuar”.

“Te vendi preferuar i kujt? Nuk është as i jemi dhe as i joti, por i…

Është me turp, thuaje një fjalë o mbretëreshë. Ka ardhur gjyshja me pa vajzuken”-

 

u shpreh Luizi, duke ndarë me ndjekësit imazhe të nënës së tij.

Çifti së shpejti do të bëhen prindër për herë të parë, teksa do të sjellin në jetë një vajzë.