Home Të Fundit O zot cfarë bebi bukur! Kiara ndanë me njdekësit e saj portretin...

O zot cfarë bebi bukur! Kiara ndanë me njdekësit e saj portretin e plot të Luna Mari, si mendoni kujt i ka ngjarë më shumë?

19

1 qershori në mbarë botën shënohet si dita e fëmijëve pasi në këtë datë është

 

O zot cfarë bebi bukur! Kiara ndanë me njdekësit e saj portretin e plot të Luna Mari, si mendoni kujt i ka ngjarë më shumë?

 

mbajtur Konferenca Botërore e Mirëqenies së Fëmijëve në Gjenevë, në vitin 1925.

 

E për këtë ditë nuk mungonin as urimet e shumta nga fytyrat publike, shkruan “Kosovarja”.

 

Andaj Kiara ka publikuar një video mjaftë të bukur të vajzës së saj Luna Mari, teksa ka uruar 1 qershorin.

 

Kujtojmë se Luizi dhe Kiara po i shijojnë javët e para të prindërimit me të voglën e tyre.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Rezarta Shkurta (@rezartashkurta)