Home Të Fundit O zot cfarë tragjedie! Cfarë mund ti ketë ndodhur, nxirret e pajetë...

O zot cfarë tragjedie! Cfarë mund ti ketë ndodhur, nxirret e pajetë nga liqeni i Kukësit një grua rreth të 30, ja detajet e para

21

Një kufomë e seksit femër është nxjerr mëngjesin e kësaj të marte nga ujërat e liqenit të Kukësit.

 

O zot cfarë tragjedie! Cfarë mund ti ketë ndodhur, nxirret e pajetë nga liqeni i Kukësit një grua rreth të 30, ja detajet e para
Dyshohet se viktima është një grua rreth 30 vjeçe, ende e paidentifikuar.

Mësohet se kufoma është pikasur nga një banor i zonës, i cili po mbushte ujë afër bregut të liqenit, në vendin e quajtur “Shtrazë”.

 

Kufoma është transportuar sot në mëngjes në morgun e spitalit rajonal të Kukësit.

Autoritetet po punojnë për identifikimin e viktimës dhe zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.