Home Të Fundit O ZOT I MADH, 33 VJEC DJALE! Ishte larguar nga banesa, gjendet...

O ZOT I MADH, 33 VJEC DJALE! Ishte larguar nga banesa, gjendet i mbytur në rezervuar i riu

22

Një 33-vjeçar, i cili ishte larguar nga banesa mbrëmjen e së dielës, është gjetur i pajetë mëngjesin e sotëm në rezervuarin e fshatit Kagjinas.

 

O ZOT I MADH, 33 VJEC DJALE! Ishte larguar nga banesa, gjendet i mbytur në rezervuar i riu
Njoftimi i policisë:

Kolonjë/Informacion paraprak

Mëngjesin e sotëm, në rezervuarin e fshatit Kagjinas, Kolonjë, është gjetur i mbytur, pa shenja dhune, shtetasi E. B.,

33 vjeç, banues në fshatin Borovë, Kolonjë.

Nga të dhënat e para dhe deklarimet e marra familjarëve të tij,

rezulton se ky shtetas vuante nga probleme të shëndetit mendor dhe ishte larguar nga banesa e tij, mbrëmjen e djeshme.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.