Home Të Fundit OH ZOT I MADH, 30 vjec djalë/ Gjendet i mbytur i riu...

OH ZOT I MADH, 30 vjec djalë/ Gjendet i mbytur i riu tek liqeni i Banjës, zbulohen detajet e para

22

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Gramsh.

 

OH ZOT I MADH, 30 vjec djalë/ Gjendet i mbytur i riu tek liqeni i Banjës, zbulohen detajet e para

Dyshohet se një person është mbytur në liqenin e Banjes.

 

Konkretisht buzë liqenit të Banjës, në afërsi të fshatit Qerret janë gjetur disa sende që mendohet se i përkasin një 30 vjeçari.

Ky i fundit rezulton i zhdukur prej dy ditësh.Në vendin e ngjarjes kanë mbërritur forcat e policisë dhe

 

zjarrfikësja të cilët po kontrollojnë në zonë për të gjetur trupin e 30-vjeçarit i cili dyshohet të jetë i mbytur.

 

Drejt vendit të ngjarjes kanë mbërritur edhe polumbarët të cilët po bëjnë kontroll të zonës.