Home tvshow Olta Gixhari bën deklaratën e fortë: Nëse produksioni kthen Egla Cenon brenda...

Olta Gixhari bën deklaratën e fortë: Nëse produksioni kthen Egla Cenon brenda shtepise…

1014

E pyetur lidhur me finalistët e “BBV3”, Olta ka zbuluar në Big Brother Radio emrat që ajo sheh në finale.

Olta Gixhari bën deklaratën e fortë: Nëse produksioni kthen Egla Cenon brenda shtepise…

“Mendoj Meritonin për shkak të kauzës që ka.

 

Uroj që kur të vijë ai moment, mos të dalë të shkojë pas të dashurës së tij.

Shoh në finale Julin padiskutim, Heidin, Romeo si një përfaqësues i denjë i djalit të mirë. Jam mes Jetmirit dhe Françeskës“-tha Olta.

Lidhur me Eglën, fati i të cilës në Big Brother ende nuk dihet, Olta tha:

 

“Nëse rihyn mendoj se do e fitojë.“