Home ShowBizzi Olta Gixhari flet pa ‘dorashka’, zbulon kë sheh në finale: Nëse kthehet...

Olta Gixhari flet pa ‘dorashka’, zbulon kë sheh në finale: Nëse kthehet Egla…

253

Ajo u shpreh për gjithçka rreth BBV, analizoi banorët dhe situatat, teksa tregoi ndjesitë e saj gjatë pritjes së ëmbël.

te fundit, big brother vip albania, bbv, olta gixhari, egla ceno, finalistet

Ndërkohë, e pyetur lidhur me finalistët e “BBV3”, Olta ka zbuluar emrat që ajo sheh në finale.

“Mendoj Meritonin për shkak të kauzës që ka. Uroj që kur të vijë ai moment, mos të dalë të shkojë pas të dashurës së tij. Shoh në finale Julin padiskutim, Heidin, Romeo si një përfaqësues i denjë i djalit të mirë. Jam mes Jetmirit dhe Françeskës“-tha Olta.

Lidhur me Eglën, fati i të cilës në Big Brother ende nuk dihet, Olta tha:

“E marr të mirëqenë që Egla nuk hyn, nëse rihyn mendoj se do e fitojë pastaj.“