Home Të Fundit Olta i vë FLAKEN RRJETIT! Riposton foton me Luizin duke u puthur...

Olta i vë FLAKEN RRJETIT! Riposton foton me Luizin duke u puthur në buzë. Përse e bëri këtë aktorja?

262

Aktorja dhe ish-banorja e “Big Brother Vip2”, Olta Gixhari, vazhdon të jetë një personazh shumë i përfolur në publik.

 

Olta i vë FLAKEN RRJETIT! Riposton foton me Luizin duke u puthur në buzë. Përse e bëri këtë aktorja?
Ajo është edhe shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Olta, tashmë ka zbuluar se është në pritje që të bëhet nënë për herë të dytë.

 

Olta i vë FLAKEN RRJETIT! Riposton foton me Luizin duke u puthur në buzë. Përse e bëri këtë aktorja?

Ajo ka publikuar në “story” filmin “Në kuadër të dashurisë”, teksa shihet nën shoqërinë e Luizit.