Home tvshow Ori Nebijaj habit me deklaratën për partnerin: Kam 2 vite me të,...

Ori Nebijaj habit me deklaratën për partnerin: Kam 2 vite me të, por akoma nuk…

258

Ori Nebijaj ka zbuluar se është në një lidhje dashurie

Ori Nebijaj habit me deklaratën për partnerin: Kam 2 vite me të, por akoma nuk…

teksa fliste nga kolltuku i opinionistet në Big Brother.

Ori e zbuloi lidhjen e saj teksa i doli në mbrojtje

Heidit gjatë diskutimit për takimin me prindërit e Romeos.

Sipas Orit, Heidi ka të drejtë të ndihet në siklet dhe tregoi më pas edhe raportin e saj me partnerin. Ajo u shpreh se akoma nuk i ka takuar prindërit e partnerit pasi ndihet në siklet.

“Kam dy vite me të, por sa here vjen diskutimi për të takuar prindërit e tij, ndihem në siklet”, tha Ori.