Home Të Fundit Pa rroba, në tualet dhe duke bërë…Ilnisa dhe Meritoni NUK NDALEN, i...

Pa rroba, në tualet dhe duke bërë…Ilnisa dhe Meritoni NUK NDALEN, i vënë ‘flakën’ rrjetit me fotot e fundit!

24

Çifti i krijuar brenda katër mureve të shtëpisë së “BBV3”, Ilnisa Agolli dhe Meriton Mjekiqi,

 

Pa rroba, në tualet dhe duke bërë...Ilnisa dhe Meritoni NUK NDALEN, i vënë 'flakën' rrjetit me fotot e fundit!

po bëjnë bujë kudo nëpër rrjet me postime të cilët shfaqen në praninë e njëri-tjetrit, me momente romantike dhe më të lumtur se asnjëherë tjetër.

 

Pasditen e sotme, Ilnisa ka publikuar disa fotografi nga pushimet e tyre, ku çifti duket të jetë duke kaluar një kohë të mrekullueshme.

 

Duke ndarë këto momente intime me ndjekësit e tyre në rrjete sociale,

ata të dy dukeshin në formë të mrekullueshme dhe plot energji pozitive teksa dëshmojnë lidhjen e fortë që kanë krijuar me njëri-tjetrin.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ilnisa Agolli (@ilnisa.agolli)