Home ShowBizzi Pa rroba në tualet, Ilnisa dhe Meritoni, i vënë ‘flakën’ rrjetit me...

Pa rroba në tualet, Ilnisa dhe Meritoni, i vënë ‘flakën’ rrjetit me fotot e fundit

21

Çifti i krijuar brenda katër mureve të shtëpisë së “BBV3”,

Ilnisa Agolli, Meriton Mjekiqi, Tualet, Pa Rroba

Ilnisa Agolli dhe Meriton Mjekiqi, po bëjnë bujë kudo nëpër rrjet me postime të cilët shfaqen në praninë e njëri-tjetrit,

me momente romantike dhe më të lumtur se asnjëherë tjetër.

Pasditen e sotme, Ilnisa ka publikuar disa fotografi nga pushimet e tyre, ku çifti duket të jetë duke kaluar një kohë të mrekullueshme.

Duke ndarë këto momente intime me ndjekësit e tyre në rrjete sociale,

ata të dy dukeshin në formë të mrekullueshme dhe plot energji pozitive teksa dëshmojnë lidhjen e fortë që kanë krijuar me njëri-tjetrin.

Ilnisa Agolli, Meriton Mjekiqi, Tualet, Pa Rroba