Home ShowBizzi Pak para lindjes, Kiara merr dhuratë të çmueshme nga Luizi

Pak para lindjes, Kiara merr dhuratë të çmueshme nga Luizi

243

Çifti i njohur Luizi dhe Kiara edhe pak javë do të bëhen prindër të një vajze.

Kiara Tito, Luiz Ejlli, Dhurate

Andaj Luizi është kujdesur që para se të lindë Kiara t’i bëjë një dhuratë mjaftë speciale.

Këngëtari ka blerë një varse me diamante për bashkëshorten e tij.

Moderatorja ka publikuar një video teksa Luizi i vendos varsen në qafe ku nuk kanë munguar as puthjet dhe përqafimet mes çiftit./kosovarja

Shiko videon: