Home ShowBizzi PAMJE TE PA TRANSMETUARA/ Del Video e Ilnises ne lot pas eleminimit...

PAMJE TE PA TRANSMETUARA/ Del Video e Ilnises ne lot pas eleminimit te Meritonit: Më mirë i fu…

22

Meriton Mjekiqi ka qenë padiskutim një ndër personazhet më të përfolur të edicionit të tretë të BBV.

te fundit, big brother vip albania, bbv, ilnisa, meriton mjekiqi

Ai ishte një ndër pesë finalistët e përzgjedhur, i cili u eleminua i pari në natën finale.

Lidhur me eleminimin e tij, Ilnisa Agolli ka shprehur emocionet e saj, duke treguar se ndihet shume e prekur pasi nuk e priste që të dilte Meritoni i pesti nga të gjithë finalistët.

Albana: Jemi vetëm pak momente pas eleminimit të Meritonit dhe Ilnisa është shumë e prekur.

Të shoh edhe disa lot në sy. E përjetove?Ilnisa: E përjetova sepse nuk e prisja që të dilte i pesti por ndonjëherë është më mirë të jesh i fundit,

me dinjitet dhe gjithcka që Merionin e ka ravijëzuar në këtë rrugëtim sesa i pari dhe pa asgjë tjetër. Atë që nuk shihet por ndihet dhe mbarë publiku e ka ndjerë.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by TOP ALBANIA RADIO (@topalbania_radio)