Home ShowBizzi Pamje te PATRANSMETUARA? “Ça ke që sheh” del video e “SHERRIT” të...

Pamje te PATRANSMETUARA? “Ça ke që sheh” del video e “SHERRIT” të Besit dhe Dijonisit me shkelma e grushta

22

Fituesi i “Ferma VIP” Dijonis Biba dhe kryeplaku i këtij formati Bes Kallaku

Dijonis Biba, Bes Kallaku, Sherr

vijojnë të kalojnë kohë nën shoqërinë e njëri-tjetrit.

Humori dhe batutat, që janë karakteristikë e dyshes, nuk ka munguar në asnjë moment.

Së fundmi, ata kanë hedhur një video në rrjetin social Instagram, ku mes batutash “dhunojnë” një manikinë dhe arsyeja është tipike shqiptare: “Ça ke që sheh”.

“Ça ke si shef??? Tu i dal per zot shokut, po at garuzhde ku e gjeti???”, shkruan Besi krahas videos, e cila ka marrë shumë komente pozitive dhe mbështetje nga ndjekësit e tyre.