Home Të Fundit PAMJE TE RENDA/ Do shtangni të gjithë: Dijonisi dhe Besi në ‘SHERR’,...

PAMJE TE RENDA/ Do shtangni të gjithë: Dijonisi dhe Besi në ‘SHERR’, grushta shkelma e deri te shkopi i bejsbollit (Video)

20

Fituesi i “Ferma VIP” Dijonis Biba dhe kryeplaku i këtij formati Bes Kallaku

 

PAMJE TE RENDA/ Do shtangni të gjithë: Dijonisi dhe Besi në 'SHERR', grushta shkelma e deri te shkopi i bejsbollit (Video)
vijojnë të kalojnë kohë nën shoqërinë e njëri-tjetrit.

 

Humori dhe batutat, që janë karakteristikë e dyshes, nuk ka munguar në asnjë moment.

 

Së fundmi, ata kanë hedhur një video në rrjetin social Instagram, ku mes batutash “dhunojnë” një manikinë dhe arsyeja është tipike shqiptare: “Ça ke që sheh”.

“Ça ke si shef??? Tu i dal per zot shokut, po at garuzhde ku e gjeti???”, shkruan Besi krahas videos, e cila ka marrë shumë komente pozitive dhe mbështetje nga ndjekësit e tyre.