Home ShowBizzi Partneri i Eglës do shfaqet në finalen e madhe? Ish-banorja e BBV...

Partneri i Eglës do shfaqet në finalen e madhe? Ish-banorja e BBV habit me deklaratën e saj: Ai quhet…

195

Egla Ceno ka thënë para disa javësh se është shumë e dashuruar, por pa treguar detaje për personin në fjalë. Lidhur me këtë ka folur ditën e sotme ish-banorja e “Big Brother VIP1”, Paloma.

te fundit, big brother vip albania, bbv, egla ceno
Teksa ishte në një lidhje live për një emision televiziv, Fiori Dardha e pyeti atë nëse do të jetë partneri i Eglës në finalen e madhe?

“E mbi të gjitha ke arritur të gjesh kush është”, shtoi më pas Fiori.

“Françesko…”, tha gazetarja e njohur duke qeshur dhe më pas shtoi: “Kush është e di vetëm Egla”.

Ndërkohë Paloma u shpreh se në fakt do dëshironte të shihte ndonjë Massimiliano Varrese në finalen, që të sqarohet njëherë e mirë me Heidi Bacin.