Home Të Fundit Pas 3 muajve sherr e shamata: gëzimi, hareja, vallja pushtojnë shtëpinë e...

Pas 3 muajve sherr e shamata: gëzimi, hareja, vallja pushtojnë shtëpinë e BBV! Video që do ju knaq zemrën

1035

Më në fund ka rënë qetësia në shtëpinë e BBVA. Pas hapjes zyrtae të valleve për çiftin Romeo dhe Heidi,

Pas 3 muajve sherr e shamata: gëzimi, hareja, vallja pushtojnë shtëpinë e BBV! Video që do ju knaq zemrën

banorët kanë festuar e kënduar me njëri tjetrin duke i lënë pas inatet e lojës dhe intrigat e garës.

Teksa Romeo hedh valle me Riken, Julin e banorë të tjerë Egla ja nis këngës duke i shtuar të qeshurat mes tyre.

Kujtojmë se dasma do të mbahet në mbrëmje ku janë rezervuar plot surpriza.

Për më tepër ndiqni videon: