Home ShowBizzi Pas daljes me shume ‘buje’ flet per here te pare Jetmiri: Kam...

Pas daljes me shume ‘buje’ flet per here te pare Jetmiri: Kam pasur pre…

345

Jetmir Salaj është larguar me vullnet të plotë mbrëmjen e sotme nga shtëpia e ‘BBV3’.

Jetmiri, BBV

Teksa doli i revoltuar ng shtëpia, ish-banori pati një përplasje dhe me opinionistët në studio së bashku me moderatorin Ledion Liço,

ku ky i fundit e ftoi Jetmirin të largohej prej studios.

Pas largimit nga studio, Jetmiri zhvilloi një video live në llogarinë e tij personale të Instagram-it,

teksa paralajmëroi se shumë shpejt do të tregoj të gjitha të vërtetat dhe padrejtësitë që i janë bërë gjatë qëndrimit të tij brenda shtëpisë më të ndjekur në Shqipëri, ‘BBV3’.