Home Të Fundit Pas daljes nga BBV, Ilnisa Agolli ‘HEQ DORE’ nga gazetaria dhe i...

Pas daljes nga BBV, Ilnisa Agolli ‘HEQ DORE’ nga gazetaria dhe i ‘futet me kokë’ një fushe tjetër interesante?

92

Ilnisa Agolli ka pranuar se do t’i futet politikës.

 

Pas daljes nga BBV, Ilnisa Agolli 'HEQ DORE' nga gazetaria dhe i 'futet me kokë' një fushe tjetër interesante?

Teksa ishte e ftuar një ditë më parë në rubrikën “Mos i bjer me top” për Ronaldo Sharkën ajo konfirmoi se së shpejti mund ta shohim atë si politikane.

Ronaldo Sharka: Çfarë do ndodhë me ty pasi dole nga Big Brother?

Ilnisa: Kam disa projekte të mira, në kokë kam shumë gjëra. Po shkruaj për momentin.

Ronaldo Sharka: Politikën e ke menduar ndonjëherë si opsion?

Ilnisa: Shiko se ti di diçka që bën këtë pyetje, por unë jam shumë e lumtur që ti je special në kanalet e informimit.

Më vjen mirë që diçka e tillë sapo u tha në këtë mënyrë pa e publikuar, por duke rrëshqitur. Por ti ke informacion.

Ronaldo Sharka: Ti je në gazetari vetë dhe gazetari i mirë konfirmon.

Ilnisa: Po mesazhi ka shkuar aty ku duhet.

Ronaldo Sharka: Kam dëgjuar gjërat e mia dhe në këtë rast ti…

 

Ilnisa: Mendoj që mesazhi shkon gjithmonë aty duhet.