Home ShowBizzi Pas daljes nga ‘BBV3’, Ilnisa habit fansat, bën ndryshim drastik në pamje:...

Pas daljes nga ‘BBV3’, Ilnisa habit fansat, bën ndryshim drastik në pamje: DEL FOTO

186

Ilnisa Agolli, një prej ish-konkurenteve më të komentuara të formatit ‘BBV3’, sidomos pas krijimit të romancës së saj me Meritonin, ka qenë tepër aktive pas daljes së saj nga shtëpia.

Ilnisa Agolli, Ndryshimi, Pamja

Jo vetëm nëpër rrjete sociale, por dhe nëpër intervista të shumta teksa ka folur lidhur me eksperiencën e saj në format,

duke komentuar lojën e banorëve të shtëpisë tanimë që ajo nuk është pjesë e saj e shumë gjëra të tjera.

E pak kohë pas daljes nga shtëpia, Ilnisa ja vendosur të ndryshojë diçka tek pamja e saj.

Kështu duket Ilnisa, e cila ka bërë një ndryshim të ri në look teksa ka prerë flokët e saj

Ilnisa Agolli, Ndryshimi, Pamja