Home tvshow Pas e ‘kapen’ mat me Meritonin, Ilnisa tregon se është penduar qe...

Pas e ‘kapen’ mat me Meritonin, Ilnisa tregon se është penduar qe ka kryer…

755

Ilnisa, Mertoni dhe Egla jane tre te nominuarit

Pas e 'kapen' mat me Meritonin, Ilnisa tregon se është penduar qe ka kryer...

 

te cilet po qendrojne te izoluar ne dhomen e bardhe.

Ata se fundmi kane zhvilluar nje pyetesor me njeri tjetrin.

Ilnisa u pyet nga Egla se per cfare eshte penduar pergjate rrugetimit te saj ne BBVK, duke habitur me pergjigjen .

 

“Jam penduar gjatë këtij rrugëtimi që jam marrë me ty.

Jam penduar dhe që kam lejuar Meritonin pa e diskutuar bashkë siç diskutojmë gjithë kohën shumicën e gjërave’- është shprehur Ilnisa.