Home ShowBizzi Pas lajmeve për ribashkim me Sarën, Ledri me pushime në Ibiza, shfaqet...

Pas lajmeve për ribashkim me Sarën, Ledri me pushime në Ibiza, shfaqet përkrah me këta persona

190

Ndarja e Ledrit me Sara Hoxhën vazhdon të diskutohet, dhe ka ende ndjekës qe besojnë tek një rikthim i tyre,

Ledri Vula, Sara hoxha, Ndarja

madje lajmet e fundit që qarkulluan kudo, nxitën thashetheme se ata tani janë bashkë.

Por nga vetë ata të dy nuk ka deklarata për një vendim të tillë.

Ledri së fundmi ka nisur pushimet në Ibiza dhe nuk po shoqërohet nga Sara, por nga shoqëria e tij.

Ledri Vula, Sara hoxha, Ndarja