Home tvshow Pas ndarjes nga Bes Kallaku, Xhensila merr vendimin e papritur: I JEP...

Pas ndarjes nga Bes Kallaku, Xhensila merr vendimin e papritur: I JEP FUND…

357

Xhensila dhe Besi i kanë dhënë fund martesës së tyre

Pas ndarjes nga Bes Kallaku, Xhensila merr vendimin e papritur: I JEP FUND...

dhe ndarjen e konfirmoi vetë aktori pak ditë më parë.

Mirëpo pas ndarjes, komente të shumta vërshuan mbi Xhensilën prandaj ajo ka marrë një vendim.

Xhensila ka bllokuar komentet në Instagram nga njerëz

që nuk i njeh dhe këngëtares mund t’i komentojnë vetëm personat që ajo ndjek.

Mesa duket komentet që i përmendnin Besin janë bërë shqetësim për Xhensilën, ndaj dhe ajo ka ndërmarrë këtë hap.Pas ndarjes nga Bes Kallaku, Xhensila merr vendimin e papritur: I JEP FUND...