Home Të Fundit Pas ndarjes nga Besi, Xhensila TERBON rrjetin me lëvizjet e saj sensuale...

Pas ndarjes nga Besi, Xhensila TERBON rrjetin me lëvizjet e saj sensuale në koncert ‘Asnjëra nuk bënë sic bëj unë….’

203

Xhensila Myrtezaj është një nga personazhet më të përfolur në mediat rozë kohët e fundit.

Pas ndarjes nga Besi, Xhensila TERBON rrjetin me lëvizjet e saj sensuale në koncert 'Asnjëra nuk bënë sic bëj unë....'

 

Pak kohë më parë, u konfirmua se këngëtarja i ka dhënë fund martesës disa vjeçare me aktorin Bes Kallaku,

teksa çifti janë prindër të një vajze dhe një djali.

 

Por duket se problemet në jetën personale, nuk e ndalin Xhensilën të shkëlqejë në karrierë.

 

Këngëtarja është shfaqur në super formë në daljet e fundit në skenë,

ku nuk kanë munguar as lëvizjet provokuese nga ana e saj.

 

 

 

https://www.tiktok.com/@xhensiladashuria/video/7354269366642330886