Home ShowBizzi Pas ndarjes nga Egli Tako, martohet Olsi Bylyku? Me postimin e fundit...

Pas ndarjes nga Egli Tako, martohet Olsi Bylyku? Me postimin e fundit aktori habit fansat…

184

Aktori si dhe sëfundmi këngëtari Olsi Bylyku është një nga personazhet më të përfolur të shtypit rozë.

Olsi Bylyku

Pas ndarjes së bujshme me Egli Takon dhe konkurimit në Big Brother, Olsi është shkëputur disi nga karriera e tij duke shijuar totalisht pushimet.

Gjatë kësaj të enjte Bylyku ka postuar në ‘Instagramin’ e tij një fotografi, ku krahas urimit të vetes për 26-vjetor, ai deklaron publikisht ‘martesën e tij’.

Bëhet fjalë për një dhuratë që Olsi ja ka bërë vetes në ditëlindjen e tij.

“Ti ndoshta nuk e di,por kam shume vite qe flej ne mendje me ty pavarsisht se sot per 26 vjetor po martohemi”, shkruan aktori në postimin e tij.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Olsi Bylyku (@olsibylyku1)