Home ShowBizzi Pas ndarjes nga Ledri, Sara Hoxha zbulon se ku do të jetojë

Pas ndarjes nga Ledri, Sara Hoxha zbulon se ku do të jetojë

215

Sara Hoxha dhe Ledri Vula prej kohësh përfliten se janë ndarë,

Sara Hoxha, Ledri Vula, Ndarja, shtepia e re

teksa reperi ka konfirmuar edhe zërat lidhur me këtë.

Mirëpo pas ndarjes, Sara shihej të udhëtone në Gjermani e Kosovë,

teksa sot me anë të një story ka zbuluar se ku do të jetojë tani.

Sara Hoxha, Ledri Vula, Ndarja, shtepia e re

Ajo zbulon se ka blerë shtëpi të re në Tiranë, duke zbuluar kështu se mund të jetojë aty.

Sara Hoxha, Ledri Vula, Ndarja, shtepia e re