Home ShowBizzi Pas ndarjes së bujshme me futbollistin e njohur, ish-banorja e BBV në...

Pas ndarjes së bujshme me futbollistin e njohur, ish-banorja e BBV në një lidhje të re dashurie? Ja detaji që e nxori zbuluar

164

Modelja dhe ish-banorja e Big Brother Vip Kosova, Vesa Vllasaliu mesa duket ka rigjetur sërish dashurinë pas ndarjes së bujshme nga futbollisti kosovar,

BBVK, Vesa Vllasaliu

Mërgim Berisha, i cili sipas saj e tradhtoi me shoqen e saj të ngushtë, Edona me të cilën tashmë është martuar.

Ish-banorja e “BBVK” së fumdmi ka ndarë me ndjekësit një foto në InstaStory, ku ka treguar se ka lyer flokët në ngjyrë të kuqe.

BBVK, Vesa Vllasaliu

“Flokë të kuqe, sepse ai e dashuron këtë”– ka shkruar Vesa krahas fotos.

Mesa duket modelja tashmë ka mbyllur një kapitull të trishtë në jetën e saj, duke rigjetur sërish dashurinë.

BBVK, Vesa Vllasaliu

Ndonëse mbishkrimi në foton e postuar në Instagram nxiti aludimet se tashmë ka të reja në jetën personale të Vesës, vetë modelja nuk ka konfirmuar ende dicka të tillë.

BBVK, Vesa Vllasaliu