Home ShowBizzi Pas sfidës me të bijën fitoi Ferma VIP, nëna e Çiljetës ka...

Pas sfidës me të bijën fitoi Ferma VIP, nëna e Çiljetës ka dy fjalë për Dijonisin

27

Pasi fitoi sfiën përballë Ditea Berishës dhe Çiljetës,

Dionis Biba

Dijonis Biba u përball “kokë më kokë” në një televotim me Florian Agalliun, ku publiku e shpalli fitues të Ferma VIP.

Urime të shumta ka patur në rrjetet sociale për Dijonisin, nga fansa, miqë e ish-fermerë.

Por edhe nëna e Çiljetës ka lënë një koment ku i uron fitoren.

“Urime Dijonis”, shkruan ajo.

Dionis Biba