Home tvshow Pas sherrit e fyerjeve te renda, Dijonisi merr këtë vendim ne Ferma...

Pas sherrit e fyerjeve te renda, Dijonisi merr këtë vendim ne Ferma VIP…

265

Një debat i fortë ka ndodhur mes fermerëve në “Ferma Vip”,

 

Pas sherrit e fyerjeve te renda, Dijonisi merr këtë vendim ne Ferma VIP... mbrëmjen e djeshme që më pas ka degraduar në fjalor banal.

Bëhet fjalë për Baby G dhe Dijonisin, ku ky i fundit në një video dëgjohet teksa e shan dhe nuk kursehet aspak ndaj këngëtares, e cila ka mbetur e shokuar.

Mëngjesin e sotëm, Dijonisi i ka kërkuar falje Baby G duke u shprehur se ishte përgjumësh dhe i vjen shumë keq për mënyrën sesi reagoi.

Më pas dyshja i rregulluan problemet e tyre dhe u përqafuan me njëri-tjetrin.

Dijonisi: Të kërkoj falje 500 mijë herë, isha i nervozuar dhe në gjumë.

Baby G: Nuk e prisja prej teje.

Dijonisi: Të kërkoj falje 500 herë, isha i acaruar dhe reagova në atë mënyrë.

Çiljeta: Përqafohuni tani të dy.

Dijonisi: Unë të kam shoqe, të dua shumë dhe të kërkoj falje