Home ShowBizzi Pas sherrit në BBV, Jetmiri ‘tallet’ me produksionin dhe Heidin: DEL VIDEO

Pas sherrit në BBV, Jetmiri ‘tallet’ me produksionin dhe Heidin: DEL VIDEO

119

Jetmir Salaj u bë pjesë e BBV3, por rrugëtimi i tij nuk zgjati shumë.

te fundit, big brother vip albania, bbv, Jetmir Salaj, Heidi

Që në fillim ai mendonte se produksioni e censuronte, i fikte mikrofonin dhe nuk i jepte kohën që duhej.

Ai vendosi ta lërë shtëpinë, duke theksuar se iu mohua një e drejtë ekzistenciale – ta bënte lojën si të donte ai.

Prej momentit që ka dalë, ai ka vazhduar me kunja të herëpashershme ndaj produksionit, ndërsa kësaj radhe ka thumbuar Heidin.

Jetmiri ka postuar një foto të Heidit duke qeshur, së cilës i ka bashkëngjitur edhe një GIF të Taylor Swift duke qeshur.

“Si arriti Heidi në finale”, -e ka mbishkruar foton ai.