Home Të Fundit Për inat të Meritonit Ilnisa del në takim me dikë tjetër? HABIT...

Për inat të Meritonit Ilnisa del në takim me dikë tjetër? HABIT VEPRIMI i fundit i gazetares, ja cfarë bënë

28

Gazetarja ka ndarë me ndjekësit një foto me të bijën, ndërsa krahas saj ka shkruar: “Takimi im për sonte”.

 

Për inat të Meritonit Ilnisa del në takim me dikë tjetër? HABIT VEPRIMI i fundit i gazetares, ja cfarë bënë

Nuk dihet nëse me dy vajzat i pranishëm ishte partneri i saj, Meriton Mjekiqi.

Kujtojmë që historia e dashurisë së Meritonit dhe Ilnisës nisi në shtëpinë e “BBV”, ku dyshja u dashuruan me njëri-tjetrin.

Çifti e vazhduan lidhjen e tyre edhe pas daljes nga shtëpia, teksa në planet e tyre është një fëmijë.

 

Për inat të Meritonit Ilnisa del në takim me dikë tjetër? HABIT VEPRIMI i fundit i gazetares, ja cfarë bënë